Nasz zespół istnieje już od 2000 roku. Zespół składa się ze znakomitych muzyków z bogatym doświadczeniem scenicznym. Polecamy się na różnego rodzaju imprezach muzycznych oraz okolicznościowych, gwarantujemy Państwu niezapomniane przeżycia oraz 100% gwarancję zadowolenia!
 
 
Nasza oferta obejmuje koncerty plenerowe (takie jak festyny, dożynki, biesiady śląskie, karczmy piwne),imprezy firmowe, występy klubowe, studniówki oraz inne uroczystości okolicznościowe - jeśli macie Państwo inną propozycję, zapraszamy do skontaktowania się z nami a z pewnością w profesjonalny sposób pomożemy w realizacji planów, nawet tych najbardziej złożonych.
 
 
Nasze piosenki regularnie emitowane są na antenach popularnych stacji radiowych, takich jak Radio Piekary, Radio Fest, Radio Silesia, Radio Vanessa, Radio SUD oraz ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, w tym TVS, TVT, TV NTL, TV Łużyce, TVP, TVR, iTV, Polo Tv, TV Disco, gdzie cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy oraz widzów. Podczas każdej imprezy muzycznej utrzymujemy bezpośredni kontakt z publicznością co tworzy swobodną, wesołą i miłą atmosferę. 
 
Indywidualnym podejściu do klienta, naturalnym humorze podczas występu jak również kreowaniu niezapomnianej atmosfery wśród obecnych. Repertuar prezentowany przez nas standardowo zawiera największe krajowe i zagraniczne przeboje - od lat 60-tych do współczesnych hitów i przebojów.